הרכב שהעסק שלך צריך – ברלינגו 2019

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הברלינגו החדשה ניחנת ברמה גבוהה של מודולריות וגמישות. היא מגיעה בשני דגמים, אחד הנקרא M וכולל 5 מושבים, ואחד הנקרא XL וכולל 7 מושבים. 2 המושבים האחוריים בדגם הגדול מורכבים על מסילה ויכולים לנוע עד ל-130 מ"מ. מעבר לכך – המושבים ניתנים לקיפול ולפירוק, כך שתא המטען הגדול בלאו הכי הופך מהר מאוד לגדול עוד יותר. כאשר מותירים את המושבים במקומם, דגם M כולל נפח של 775 ליטר והדגם הגדול כולל נפח של 1,050 ליטר. את כל החלל הזה תוכלו למלא בכל החפצים והמכשירים הרלוונטיים לביצוע העבודה. כאשר מפרקים את הכיסאות, נוצר משטח אחסון גדול במיוחד באורך של 2.7 מטר עד 3.05 מטר – בהתאם לדגם.

מושלם לחפצים ארוכים והעברות מסובכות

האפשרות לפרק את המושבים מהווה כמובן יתרון עצום עבור בעל הרכב, לא רק מבחינת נפח המטען שניתן לאכלס בתוך הברלינגו, אלא גם מבחינת אורך ורציפות תא המטען. כאשר צריך לאחסן חפצים, כלים ומכשירים ארוכים ולבצע העברות מסובכות יחסית – הברלינגו מהווה אפשרות נוחה, יעילה ופרקטית במיוחד, ואין צורך לבצע ויתורים או להסתבך ולהסתרבל יתר על המידה. אתם יכולים להירגע, יש לכם ברלינגו.

מה עוד אנו מצפים מרכב העבודה האולטימטיבי?

שיוכל לגרור ולשאת משקלים גדולים. כושר ההעמסה של הברלינגו הוא כ-1000KG, בעוד כושר הגרירה של שני הדגמים הוא 1500KG לערך. בהחלט מדובר במכונית עם כושר. אלו נתונים מרשימים מאוד, שצפויים לעזור לברלינגו להמשיך להחזיק בהגמוניה המסחרית של המכונית גם בדור השלישי לקיומה.

את הברלינגו תוכלו לרכוש במגוון של 8 צבעים שונים, ותוכלו להשפיע במידה מסוימת גם על גווני הצבע שבחלק הפנימי של הרכב. אפשרויות הצבע השונות מעניקות לכם את האפשרות לעצב את הבחירה שלכם כאוות נפשכם, והרי תמיד נחמד להוסיף מגע אישי. זה נכון כפליים כאשר מדובר ברכישה לטווח ארוך.

הברלינגו החדשה

היא הדרך הטובה ביותר לדפוק עבודה בלי לדפוק את העבודה. מדובר במסחרית מוצלחת, פרקטית ויעילה. היא בעלת נפח אחסון גדול ומידות תא המטען שלה מרשימות ומאפשרות שימוש תדיר, נוח ונרחב וביצוע עבודות שונות. המודולאריות שלה מאפשרת להרחיב עוד יותר את תא המטען ואפשרויות האחסון ויוצרת שטח שטוח ורציף. ניתן לגרור איתה משקלים גדולים ולהעמיס עליה משקלים כבדים כאחד. זוהי מכונית בטוחה מאוד לנסיעה והיא בעלת מנגנוני בטיחות רבים, לרבות מערכת לשמירה על הנתיב, אשר מועילה מאוד למי שנוהגים במהלך שעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות. בנוסף, הנהיגה בלילה בטוחה במיוחד גם אודות לשני שלבים של תאורה ופנסי ערפל קדמיים.

זה הזמן להזמין את מסחרית השנה לשנת 2019 ולהנות מרכב חדש אמין ויעיל לעבודה עם אפשרויות מימון לרכב